Náš příběh

PHOTO-2021-01-16-09-16-27Narodil jsem se v roce 1979 na Slovensku. Moje židovská máma měla jasno: „Tomáši, budeš doktorem“, říkala mi od mého narození. Nestal jsem se sice doktorem medicíny, ale práv. Do toho jsem vystudoval mezinárodní obchod, jelikož jsem nevěděl, co pro mě bude to pravé.

Nastoupil jsem do náročné práce a životní kolotoč začal. V práci jsem dělal to, co mi říkal někdo jiný, doma jsem dělal to, co mi říkala žena, dítěti jsem věnoval zbytek svého volného času. Jídlo jsem většinou odbyl, a jedl jsem to, co bylo po ruce.

Potom se to celé, převážně díky zdravotním problémům, zhroutilo jako domeček z karet.

Ale každý konec je začátek něčeho nového. Doteď mi to říkala máma, pak mi to říkali ve škole, pak šéf a nakonec manželka. Začal jsem hledat to, co mě samotného bude od srdce bavit.

Hledal jsem, jak najít rovnováhu v životě. 

Začal jsem se zajímat o endokanabinoidní systém a nadchnul se pro léčebný potenciál konopí. Nadšení mě vedlo k otázkám: pokud je rovnováha endokanabinoidního systému pro naše zdraví tak důležitá, čím dále můžeme pozitivně ovlivňovat endokanabinoidní systém?

Obrátil jsem se na odborníky z britské společnosti Endoverse.

I když je objev endokanabinoidního systému na světě přes 30 let, je stále vzácnost narazit na lékaře, kteří mu rozumí tak dobře jako ti z Endoverse.

Naučil jsem se od nich překvapivé věci:

  • Endokanabinoidní systém je především spojený s metabolismem tuků v našem těle.
  • Pro jeho rovnováhu je klíčová rovnováha přijímaných mastných kyselin, ale i fyzická aktivita, vitamin D a hladina stresu.

 

Po trnité cestě životem jsem se dopracoval k myšlence Hodných tuků, která změnila můj život a věřím, že pomůžou změnit i ten váš.

Hodné tuky byly vyvinuty tak, aby měly pozitivní vliv na Vaši stabilitu a pohodu.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.