Tuky jsou základem života.

Co naše tělo vede
k ukládání tuků?

Jsou pro jeho fungování zásadní, nejen jako zdroj energie, ale jako zprostředkovatel informací v těle. Tuky jsou základem života. Bez tuků by nedošlo ke vstřebání vitaminů rozpustných tucích – jde o vitamin A, vitamin D, vitamin E a vitamin K. Esenciální mastné kyseliny (například omega 3, omega 6), které tuky obsahují, jsou nezbytné pro fungování životních funkcí jednotlivých buněk a jsou rovněž zdrojem pro tvorbu některých hormonů.

  • Jsou důležitým zdrojem energie, pomáhají udržovat tělesnou teplotu a rovněž mechanicky chrání vnitřní orgány.
  • Věděli jste, že tuky úzce souvisí s vaší vnitřní tělesnou a duševní rovnováhou? Jsou základním předpokladem pro správnou funkci endokanabinoidního systému.

Naše hodné tuky

Zaměřili jsme se na nejkvalitnější suroviny a jejich čerstvost. Základem je odrůdový panenský konopný olej lisovaný z certifikované prémiové odrůdy FINOLA:

  • Má přirozeně vysoký obsah omega 3, omega 6 a omega 9.
  • Nejlépe vyvážený olej v přírodě a je jediným olejem s ideálním poměrem 3 : 1 mezi omega 6 a omega 3 mastnými kyselinami.
  • Přirozeně vysoký obsah vitaminu E. 

K obohacování používáme švýcarské konopné výtažky nejvyšší kvality a kvalitní veganský Vitamin D3.

Přirozený obsah CBD standardizujeme na koncentrace 0,2 % a 0,4 % tak, abychom umožnili přehledné, dostatečné a jednoduché dávkování.

Add to cart